Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Holi Dance 2011 - czyli wakacyjne warsztaty taneczne w Salsa Libre

Holi Dance 2011 - konkurs - PlakatSposób na aktywne spędzenie wakacji w mieście? Alternatywne Studio Tańca Salsa Libre w Warszawie podaje przepis na wyjątkowe lato z tańcem. Trwa w stolicy kolejna edycja wakacyjnych warsztatów tanecznych - HoliDance 2011.

HoliDance to całosezonowy cykl 5-dniowych warsztatów, który co roku cieszy się ogromną popularnością. Kluczem sukcesu jest intensywność oraz duża różnorodność zajęć na rożnych poziomach zaawansowania nauki, od salsy, bachaty, high heels sexy dance, ladies styling, po egzotyczny taniec brzucha, zumbę, czy techniczny styling in partnerwork i bodymovement.

Zgodnie z tą formułą HoliDance na przestrzeni całych wakacji można odkryć swój ulubiony styl tańca, a następnie kontynuować jego naukę w czasie regularnych zajęć. To doskonała okazja do szybkiego poznania wielu nowych form tańca, a także wzbogacenia swoich umiejętności o kolejną porcję wiedzy w czasie inetnsywnych 5-dniowych treningów przez całe lato pod okiem doświadczonych instruktorów Salsa Libre.

Wakacyjne warsztaty taneczne HoliDance to nauka tańca, idąca w parze z wyjątkowym sposobem spędznia wolnego czasu, nawiązywaniem nowych znajomości oraz gwarancją dobrej zabawy. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://www.salsalibre.pl/HoliDance 

Zapraszamy do konkursu związanego z HoliDance 2011