Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Studio Tańca i Ruchu IMPACT

Studio Tańca i Ruchu IMPACTStudio Tańca i Ruchu IMPACT

ul. 1 Maja 40 B

42-200 Częstochowa

Kontakt

  • +48 531 772 572 (Recepcja)
  • +48 530 872 572 (Grzegorz Caban)
  • +48 781 742 692 (Sexy Dance. Flamenco)
  • +48 516 758 005 (Hip Hop, Break Dance)

Pierwsza szkoła salsy w Częstochowie - dyplomowani instruktorzy! Salsa, Hip Hop, Break Dance, Taniec Arabski, zajęcia dla kobiet oraz indywidualne. Nauka w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy.

Kursy: Salsa Cubana, Rueda de Casino, Hip-Hop, Break Dance, Salsa Solo, Lady Styling, Sexy Dance dla Pań, Taniec Arabski, Bachata, Reggaeton, Flamenco, Pole Dance, Taniec Użytkowy.

Organizacja imprez, salsotek oraz warsztatów z udziałem dyplomowanych i doświadczonych instruktorów gwarantujących świetną zabawę.

Oferta dla firm: Formacja taneczna Sabores de Salsa zapewniająca oprawę imprez, pokazy, animacje oraz lekcje pokazowe. 

Noche de Sexo jest projektem, który założony został z inicjatywy kobiet z pasją. A pasją tych kobiet jest taniec. Początki projektu sięgają kursu 'sexy dance', który początkowo miał być sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, jednak owocne treningi oraz radość z nich płynąca sprawiły,że uczestniczki zaczęły traktować wspólne zajęcia jako coś więcej niż zwykłą formę ruchu. Stało się to ich pasją, a nabytą pewność siebie, umiejętności oraz różne techniki tańca prezentują na występach podczas tanecznych show. Wszystkie zgodnie uważają,że: Nigdy nie jest za późno na odnalezienie siebie i spełnianie swoich marzeń. Każda kobieta chce poczuć się piękną i pewną siebie, a taniec bez wątpienia w tym pomaga.

Masakra Squad to projekt cenionych B-Boyów - instruktorów od lat związanych z kulturą Hip Hop.
Stale rozwijają swoje i uczniów umiejętności, które potwierdzają na turniejach.
Organizują warsztaty, imprezy i pokazy m.in dla takich firm jak Reebok.

Należymy do Salsopolis Group zrzeszającej działające na śląsku szkoły tańca. Organizujemy imprezy, pokazy i warsztaty gwarantując oryginalną oprawę i dobrą zabawę.