Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Policja kontroluje DJ-ów w klubach dodano: 12-12-2011

Pisaliśmy już wcześniej o licencjach dla DJ-ów, które są obowiązkowe w naszym kraju. Jak podają portale internetowe w ostatnich dniach - zwiększa się ich sprzedaż - w ostatnim czasie policja skontrolowała wiele klubów i osób odtwarzających muzykę na imprezach.

Policja przeprowadza kontrole klubów muzycznych w całym kraju. Efekt? Na portalu sprzedającym licencje dla DJ-ów odnotowano wzmożony ruch.

DJ powinien odtwarzać muzykę z oryginalnych płyt, a jeśli chce korzystać z kopii oryginalnych nagrań, których jest właścicielem, musi posiadać na to stosowną licencję umożliwiającą legalne korzystanie z kopii. DJ może również korzystać, bez licencji, ze specjalnych kompilacji przygotowywanych przez wytwórnie specjalizujące się w takich nagraniach.

W roku 2009 Związek Producentów Audi-VIdeo (ZPAV) uruchomił serwis internetowy ułatwiający DJ-om uzyskanie licencji. Teraz ZPAV informuje o tym, że policyjne kontrole w klubach muzycznych przyczyniają się do wzrostu popularności tej strony. [czytaj dalej..]

Wszystkie osoby grające salsę w klubach i zainteresowane tematem zapraszamy do zapoznania się z artykułem z Dziennika Internautów powyżej, jak i tym na portalu RP [czytaj tutaj..]Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. DJ a muzyka z laptopa
  2. Sport: Kubańscy zawodnicy chcą uciekać?
  3. Zumba gorsza niż fabryka
Gdzie: Popularność:
5

Wyraź swoją opinię!