Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Jennifer Lopez i Marc Anthony rozwodzą się dodano: 17-07-2011

Jak podaje magazyn 'People' - piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez oraz popularny piosenkarz latynoamerykański Marc Anthony postanowili zakończyć trwające od 7 lat małżeństwo.

''To była bardzo trudna decyzja. Postanowiliśmy zakończyć nasz związek w przyjaźni i prosimy o poszanowanie naszej prywatności w tym trudnym okresie'' - głosi oświadczenie przekazane przez parę magazynowi.

41-letnia Lopez i 42-letni Anthony pobrali się w 2004 r. w Beverly Hills. Mają dwoje dzieci, 3-letnie bliźniaki Maxa i Emmę.

Pochodząca z rodziny portorykańskich imigrantów Lopez uzyskała sławę grając w komediach romantycznych. Nagrała też wiele przebojów, takich jak 'If You Had My Love' i 'On the Floor'. Natomiast Marc Anthony jest dwukrotnym zdobywcą nagrody Grammy. Specjalizuje się w muzyce latynoamerykańskiej, zwłaszcza w salsie. Nagrał takie przeboje jak 'No Me Ames' czy 'Ahora Quien'. Razem z Jennifer zagrał w filmie 'El Cantante' - o życiu jednego z najsławniejszych piosenkarzy salsy - Hectora Lavoe.Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. “Que Viva” latin talent show
  2. Mark Anthony & Jennifer Lopez podczas finału American Idol 2011
  3. Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
Gdzie: Źródło: People
Gdzie: Popularność:
5

Wyraź swoją opinię!