Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Dance Central Full Motion dodano: 23-11-2010

Niegdyś wielu z nas odwiedzało salony gier i skakało na automatach do gier z serii DanceDanceRevolution i PumpItUp. Zabawa polegała na rytmicznym uderzaniu nogami w klawisze dużej platformy-pada. Od tamtej pory nie pojawił się na rynku gier muzycznych żaden produkt godny uwagi.

Natomiast nie tak dawno w sieci pojawiła się reklamówka gry Dance Central Full Motion, która może zrewolucjonizować rynek gier muzycznych. Tym razem zabawa polegać będzie na naśladowaniu ruchów wirtualnej postaci. Kwestią czasu jest, kiedy do gry dołączone zostaną profesjonalne samouczki kroków salsowych, a jakość tańca będzie zliczana w punktach. Jeżeli ktoś osiągnie odpowiedni poziom, będzie mógł spokojnie udać się na imprezę i zademonstrować swój perfekcyjnie wyćwiczony układ.

Czy wyobrażacie sobie świat, gdzie tańca będzie można się nauczyć w domu grając w grę na konsoli? Pytanie w tym przypadku brzmi, czy radość z tańca będzie taka sama i czy spontaniczność stanie się historią, przyćmioną suchymi układami zaczerpniętymi z gry konsolowej?

 

 Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Hawana - Gra planszowa z Kubą w tle
  2. Parodie Danza Kuduro
  3. Polatino - polska salsa
Gdzie: Popularność:
5

Wyraź swoją opinię!