Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Juan of the dead - Żywe trupy opanowały Kubę! dodano: 30-10-2011

Juan jest czterdziestoletnim Kubańczykiem, który całe życie spędził na Kubie specjalizując się w absolutnym lenistwie. Tak wygląda jego pomysł na życie i razem z równie leniwym i dwa razy głupszym przyjacielem Lázaro są gotowi bronić tego za wszelką cenę.

Nagle zaczyna dziać się coś dziwnego. Ludzi atakują się nawzajem. Na początku Juan jest przekonany, że to kolejny etap rewolucji, jednak okazuje się iż napastnicy nie są normalnymi ludźmi i zabijanie ich jest dość trudne. Nie są wampirami, a zwykłe ugryzienie zmienia ich ofiary w kolejne krwiożercze maszyny. Jedynym sposobem na ich zabicie jest zniszczenie mózgu.

Juan dochodzi do wniosku, że najlepszym sposobem stawienia czoła sytuacji jest zarobienie na tym pieniędzy...

“Juan of the Dead, we kill your beloved ones” to hasło Juana i jego przyjaciół, których misją staje się pomaganie ludziom w pozbywaniu się zainfekowanych... oczywiście za odpowiednią cenę.

Europejska premiera filmu miała miejsce na festiwalu SITGES International Fantastic Film Festival of Catalonia, który odbył się w dniach 6-16 października. 

Oficjalny trailer filmu:

Mamy nadzieję, że niebawem film będzie można obejrzeć również w Polsce. Póki co, zapraszamy na oficjalną stronę przedsięwzięcia.

 Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Juan of the Dead - kubański horror
  2. 7 días en La Habana
  3. La Epoca - The Palladium Era
Gdzie: Popularność:
5

Wyraź swoją opinię!