Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Książki o salsie w Google Books dodano: 07-02-2011

Dostęp do książek o tematyce salsowej w Polsce jest bardzo ograniczony, a uzyskanie ciekawych informacji o tym tańcu często ogranicza się do tego, co usłyszymy podczas kursu lub krótkich artykułów znalezionych w internecie. Ciekawym sposobem na dostęp do większej ilości informacji o salsie, jej historii lub też muzykach i artystach okazuje się serwis Google Books.

Google oferuje dostęp do pełnych lub fragmentów książek, przede wszystkim w języku angielskim, w których każdy odnajdzie sferę, która go zainteresuje. Są to zarówno książki o graniu salsy (np. Tito Puente's drumming with the Mambo King), historii salsy (np. The city of musical memory: salsa, record grooves, and popular culture in Cali, Colombia) czy nawet książki do nauki hiszpańskiego dla dzieci (Salsa).

Znajdziemy również coś do poczytania o innych tańcach, takich jak bachata (Bachata: a social history of Dominican popular music) lub rumba (Rumba: dance and social change in contemporary Cuba).

Zapraszamy do poszukiwań na własną rękę książek, którymi jesteście najbardziej zainteresowani.Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Blondynka na Kubie. Na tropach prawdy Ernesta Che Guevary
  2. Latin Music USA
  3. Salsa TOP 20 - Grudzień 2010
Gdzie: Popularność:
5

Wyraź swoją opinię!