Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Zumba a styl - rozmowa z Anią Cegłowską dodano: 15.02.2011

         Zumba, poza rewelacyjną formą aktywności fizycznej, oferuje również kolekcję ubrań specjalnie przystosowaną do intensywnych zajęć tanecznych. "Cóż jest bardziej zabawnego niż uczestniczenie w lekcji całkowicie w stylu Zumba :)" O ubraniach Zumbowych opowie nam Ania Cegłowska - instruktorka Zumby.

Salsowisko: Czy ludzie chodzący na zajęcia Zumby interesują się ubraniami tej firmy?


Ania Cegłowska: Większość instruktorów Zumby prowadzi zajęcia w firmowych ubraniach. Intensywne kolory i ciekawe wzory przykuwają uwagę, więc coraz więcej osób pyta się, gdzie można je kupić.

Salsowisko: Co cechuje ubrania tej marki? Czy cena jest adekwatna do jakości?


Ania Cegłowska: Zumbawear to ubrania wysokiej jakości, które nie są droższe od popularnych sportowych marek dostępnych w sklepach. Sportowe koszulki i spodnie pozwalają swobodnie tańczyć na zajęciach Zumby. Niektóre rzeczy można też nosić na co dzień – designerzy Zumba dbają o atrakcyjność krojów i wzorów.

Salsowisko: Nie jest to Polska marka. Czy ubrania i akcesoria Zumbowe są łatwo dostępne?


Ania Cegłowska: Zumbawear jest już dostępny w Polsce i co kilka miesięcy pojawia się nowa kolekcja kolorowych i starannie zaprojektowanych ubrań i akcesoriów z logiem Zumby.
Pełna oferta Zumbawear dostępna jest na stronie www.zumbapolska.pl, a osoby chcące zaoszczędzić zapraszam do grupowego zamówienia, które wysyłam co kilka tygodni ze szkoły Dance Fusion.

Salsowisko: Dziękujemy za przybliżenie tematu. Mamy nadzieję, że coraz więcej osób uczestniczących w zajęciach będzie w pozytywnym i kolorowym stylu Zumba.Designerzy Zumby dbają także by ubrania nie były tylko takie jak proponują. Można je samodzielnie wystylizować tak jak pokazano na poniższym filmiku.

5


Warto zobaczyć Materiały powiązane: zumba
Gdzie: Źródło: www.zumbapolska.pl

Wyraź swoją opinię!