Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Koncert Bloque 53 w Salsa Libre


  • Rozpoczęcie: 22 maja 2011, o godzinie 20:00

  • Zakończenie: 22 maja 2011, o godzinie 22:00


Bloque 53Salsa to nie tylko taniec, ale także muzyka. Alternatywne Studio Tańca i Klub Muzyczny Salsa Libre zaprasza 22 maja o godz. 20:00 na koncert grupy Bloque 53 oraz imprezę towarzyszącą.

Artyści Bloque 53 pochodzą z Wenezueli, Kolumbii oraz Katalonii w Hiszpanii. To muzycy od lat wykonujący muzykę latynoską, współpracujący z takimi gwiazdami gatunku jak: Cheo Feliciano, Andy Montañez, Oscar de Leon, Cano Estremera oraz Larry Harlow.

Zespół powstał w 2006 roku w Barcelonie, w wyniku poszukiwań przez muzyków nowego brzmienia salsy, zachowującego styl gorący i taneczny, zwany salsa dura. Artyści tworzący Bloque 53 pochodzą z Wenezueli, Kolumbii oraz Katalonii w Hiszpanii. Bloque 53 to grupa posiadająca indywidualny charakter, wyróżniający ją pośród licznych zespołów wykonujących salsę.

Muzyka Bloque 53 jest porywającą mieszanką tanecznej energii sekcji perkusyjnej z niezwykłą melodyjnością i wirtuozerią wibrafonu.

Pierwszy album zespołu zatytułowany La Ruta de la Salsa ukazał się w roku 2009. Na początku roku 2011 artyści wydali kolejną płytę Te Hace Mover Los Pies na której gościnnie wystąpili: Marcial Istruiz z Wenezueli oraz Diana Feria z Wysp Kanaryjskich. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.SalsaLibre.pl

 Lokalizacja: Salsa Libre
Miejscowość: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. II Festiwal Młodzieży Bez Granic: Tuesday, TueAMCESTMay_May+0200RMayAMCEST
  2. Festiwal Młodzieży Bez Granic
  3. Wygraj bilet na koncert Bloque53 w Salsa Libre

Wyraź swoją opinię!

Aby zamieścić komentarz, musisz się zalogować.

Zaloguj się w prosty sposób, używając swojego konta w portalu Facebook
 
Zapraszamy do komentarzy