Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Bielsko-Biała: Koncert Rei Ceballo & Calle Sol


  • Rozpoczęcie: 29 lipca 2011, o godzinie 19:00

  • Zakończenie: 29 lipca 2011, o godzinie 23:00


Letnia Scena SFERY startuje po raz drugi, a już 29.07.2011 będziecie mogli uczestniczyć w koncercie Rei Ceballo & Calle Sol.

Letnia Scena SFERY to cykl wakacyjnych koncertów pod gołym niebem organizowanych na placu Bolka i Lolka przy Galerii SFERA w Bielsku-Białej. W każdy letni piątek od 19:00 bielszczanie mogą na żywo posłuchać muzyki polskiej i zagranicznej w wykonaniu prawdziwych gwiazd. Tegoroczne koncerty zapewnią różnorodność brzmień - od hip hopu, popu, przez rock, jazz i bluesa, aż po latynoską salsę. Wśród wykonawców znajdą się takie popularne nazwiska i zespoły jak:, LORD, BUTTON HACKERS, BOBA JAZZ BAND, REI CEBALLO & CALLE SOL, QUARTESENCJA, DZIEŃ DOBRY, NOCNA ZMIANA BLUESA, JOSE TORRES, MEZO. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Antyradio, Radio Planeta, Dziennik Zachodni oraz portale naszemiasto.pl i bielsko.biala.pl.

Letnia Scena SFERY rozpocznie się 8 lipca o 19:00 koncertem bielskiego zespołu LORD i będzie bawić bielszczan przez 9 kolejnych piątków, aż do 2 września. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

http://www.sfera.com.pl/

 Miejscowość: Bielsko-Biała
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Bielsko-Biała: Koncert Jose Torresa: Friday, FriPMCESTAugust_August+0200RAugPMCEST
  2. Port Wisła - koncert Calle Sol: Saturday, SatPMCESTJuly_July+0200RJulPMCEST
  3. Blue Cafe - koncert promocyjny z udziałem Calle Sol: Wednesday, WedPMCESTMay_May+0200RMayPMCEST