Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Niedźwiedź na Kubie - koncert Calle Sol


  • Rozpoczęcie: 14 października 2011, o godzinie 22:00

  • Zakończenie: 15 października 2011, o godzinie 02:00


14.10.2011 o 22:00 w odbędzie się koncert - 'Niedźwiedź na Kubie', czyli królowie muzyki afrokubańskiej znów zagoszczą w Cafe Kulturalnej.

Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej i Europy Zachodniej gorąca fala muzyki kubańskiej dotarła do Polski. Jej pojawienie się w naszym kraju związane jest blisko z postacią fenomenalnego pianisty, kompozytora i aranżera Reinaldo Ceballo.

W roku 2000 to właśnie Rei postanowił podarować polskim odbiorcom możliwość przeżywania istoty muzyki latynoskiej w bezpośrednim kontakcie a nie, jak dotychczas, jedynie poprzez nagrania. Do współpracy przy realizowaniu tego ambitnego planu zaprosił doświadczonych muzyków, zarówno latynoskich jak i polskich, których łączyła fascynacja bogactwem i temperamentem świata karaibskich dźwięków.

Skład Reinaldo Ceballo & Calle Sol: Reinaldo Ceballo, Renell Valdes Ceperro, Noel Horta Sanches, Elis Herrera, Paweł Mazurczak, Hubert Zemler, Miki Wielecki, Piotr Ziarkiewicz, Piotr Mach, Marcin Gańko


Niedźwiedź w lesie

Już 6 lat Niedźwiedź z ekipą najciekawszych warszawskich muzyków raz w miesiącu niszczy szarą i smutnawą otoczkę wokół Pałacu Kultury i Nauki. To zdecydowanie jedna z najbardziej udanych cyklicznych imprez tanecznych w stolicy: koncerty niespodzianki, sezonowe atrakcje, bezpretensjonalna zabawa konwencją i trendami sprawiają, że zawsze jest u nas gorąco.

Envee - gramofony
Dominik Trębski - trąbka/elektronika
Hubert Zemler - Perkusja

Wstęp na koncert to: 15 plnMiejscowość: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Port Wisła - koncert Calle Sol: Saturday, SatPMCESTJuly_July+0200RJulPMCEST
  2. Rei Ceballo & Calle Sol w Poznaniu : Friday, FriPMCETNovember_November+0100RNovPMCET
  3. „Żaczek Wyspa Jak Wulkan Gorąca": Thursday, ThuPMCESTMay_May+0200RMayPMCEST