Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Magda Navarrete - Electro Bolero Night


  • Rozpoczęcie: 26 listopada 2011, o godzinie 20:00

  • Zakończenie: 26 listopada 2011, o godzinie 23:00


Magda Navarrete - Electro Bolero Night

Zapraszamy na niezwykły koncert Magdy Navarrete w Zatoce Sztuki! Już 26.11, o godz 20:00 artystka zaprezentuje swój oryginalny repertuar podczas kameralnego koncertu na nowej sali koncertowej w Sopocie- Sali Kryształowej w Zatoce Sztuki.

Bilety w cenie 30zł (przedsprzedaż) i 35zł (w dniu koncertu) do nabycia od 2.11 w barze restauracji Zatoki Sztuki. Serdecznie zapraszamy! "Magda Navarrete - artystka unikatowa na skalę światową - pierwsza kobieta, która stworzyła nowy trend w nurcie world music - electro bolero, fuzjując latynoskie bolera, elementy etniczne z wysublimowaną elektroniką. To co Gotan Project stworzył dla tanga, Magda robi dla boler latynoamerykańskich" (GW, 2010)

Magda aranżuje polskie utwory w latynoski sposób! Na ostatniej płycie IMAN, zaśpiewała w duecie ze Staszkiem Soyką znany przebój Agnieszki Osieckiej "Uciekaj moje serce- Vete mi corazon " po hiszpańsku. Premiera projektu IMAN odbyła się 4 listopada 2010 roku w Och Teatrze Krystyny Jandy w Warszawie. Utwory z projektu prezentowany były min. podczas Ethno Jazz Festivalu we Wrocławiu, Muzyce na poziomie Kopalni Guido oraz Festiwalu Sopot Top Trendy, gdzie Magda znalazła się pośród dziesięciu artystów trendy w Polsce w 2011 roku.

Electro bolero to mieszanka brzmień retro i namiętnych melodii rodem z Ameryki Południowej zapisanych na płytach winylowych w objęciach delikatnych beatów. Na płycie IMAN posłuchać można klasycznych boler - takich jak "Adoro", "Veinte ańos" czy "Envidia", ale także autorskich kompozycji: "Smooth Bolero" i "Para bien para mal". Podczas koncetu Magda Navarrete zabiera słuchaczy w podróż po zadymionych kafejkach Rio de Janeiro, Hawany i Montevideo.

Dodatkowe informacje: e-mail: [email protected]

data:     26 listopada 2011 (sobota)
godzina:     20:00
miejsce:     MCKA Zatoka Sztuki
adres:     Sopot, Al. F. Mamuszki 14
bilety:     35 zł , w przedsprzedaży 30 zł
sprzedaż:     0048 785 880 402

 Miejscowość: Sopot
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Afro-Bailar: Wednesday, WedPMCETNovember_November+0100RNovPMCET
  2. 2nd International Zouk Congress: Friday, FriPMCESTJune_June+0200RJunPMCEST
  3. Globaltica 2011 oraz koncert Afro-Cuban All Stars: Friday, FriAMCESTJuly_July+0200RJulAMCEST