Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Weekendowe Warsztaty WestCostSwingu


  • Rozpoczęcie: 24 marca 2012, o godzinie 13:30

  • Zakończenie: 25 marca 2012, o godzinie 18:00


Już po raz drugi Dance Fusion (Gdańsk) zaprasza Was na unikatowe w Polsce warsztaty West Coast Swing. Zajęcia poprowadzi Wayne Powell, niezwykle charyzmatyczny instruktor z Wielkiej Brytanii. Przez dwa dni poznacie podstawowe figury WCS, rytmikę i kilka tricków, które pozwolą Wam zacząć przygodę z tym niezwykłym tańcem.

West Cost Swing

Wayne Powell przez 12 lat był PTI (Physical Training Instructor) – trenerem osobistym i sportowym. Na poważnie zajął się tańcem 7 lat temu, kiedy zaczął tańczyć oraz uczyć jive’a wraz z innymi nauczycielami tego stylu w północno-wschodniej Anglii w hrabstwie Oxfordshire.

Swoje prawdziwe powołanie taneczne odkrył 4 lata temu, kiedy brał udział w swoich pierwszych warsztatach West Coast Swing z Jordanem Frisbee i Tatianą Mollman, obecnie najbardziej rozpoznawalnymi nauczycielami tego stylu. Od tego czasu wziął udział w kilkudziesięciu zawodach i festiwalach w Europie i USA ucząc się od najlepszych instruktorów i tancerzy WCS m.in. Kyle Redd & Sarah Vann Drake, John Lindo & Jessica Cox i Parker Dearborn & Jennifer DeLuca.

Obecnie Wayne Powell jest współorganizatorem eventu WCS w swoim mieście w pobliżu Oxfordu, gdzie najlepsi brytyjscy tancerze WCS, w tym on sam, uczą i zachęcają nowych ludzi do poznania tego niezwykłego tańca.Lokalizacja: Dance Fusion
Miejscowość: Gdańsk
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Warsztaty WCS w 3mieście
  2. Afro-Bailar: Wednesday, WedPMCETNovember_November+0100RNovPMCET
  3. Festiwal tańców afrykańskich: Friday, FriPMCESTSeptember_September+0200RSepPMCEST