Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Holi Dance 2012


  • Rozpoczęcie: 1 lipca 2012, o godzinie 00:00

  • Zakończenie: 31 sierpnia 2012, o godzinie 23:00


Holi DanceStartują wakacyjne warsztaty HoliDance w SalsaLibre

Upał, stres, a do urlopu jeszcze daleko? Wytańcz się z nami do upadłego! Wakacyjne warsztaty HoliDance to sprawdzona metoda na sezon ogórkowy, który latem panuje w mieście. Nauka i zabawa w dobrej cenie w centrum Warszawy kolejny raz zapewniona przez warszawskie Studio Tańca Salsa Libre.

W okresie letnim, już od ostatniego tygodnia czerwca do połowy września, codzienne oferujemy niezależnie od regularnych kursów, warsztaty z różnych form tanecznych. Każde zajęcia trwają 75 min i odbywają się od poniedziałku do piątku.

System tak różnorodnych i intensywnych zajęć w ramach HoliDance umożliwia aktywne i niepowtarzalne spędzanie czasu bez względu na plany urlopowe i wyjazdowe. W programie szeroki wybór najbardziej popularnych technik oraz Wasi ulubieni instruktorzy. Od salsy w parach, zouka, bachaty przez ladies styling po taniec brzucha, zumbę i reggaeton.

Zapraszamy do udziału w ankiecie na naszym Fan Page'u (www.facebook.com/SalsaLibre), gdzie kursanci decydują o zajęciach, które chcą zobaczyć w holidancowym grafiku.

Więcej informacji na:
www.SalsaLibre.pl/HOLIDANCE

Kontakt:

Sylwia Orczykowska, Creative Manager,
kom.: +48 667 004 600, e-mail: [email protected]Lokalizacja: Salsa Libre
Miejscowość: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Wakacyjne warsztaty HoliDance tuż, tuż... LATO W MIEŚCIE Z SALSA LIBRE
  2. Holidance 2012 - konkursik
  3. Holi Dance IV tydzień: Monday, MonPMCESTJuly_July+0200RJulPMCEST