Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Letnie spotkania z tańcem


 • Rozpoczęcie: 1 lipca 2012, o godzinie 09:00

 • Zakończenie: 31 lipca 2012, o godzinie 23:00


Taniec nie zna granic w ramach projektu „Letnie spotkania z tańcem”

Gdyby się dłużej zastanowić nad jedną rzeczą, która jednocześnie angażuje ciało, emocje, umysł i duszę, przychodzi na myśl tylko jedno słowo – taniec. Nie od dziś wiadomo, iż taniec to najlepsze połączenie muzyki, ruchu, kreatywności, emocji i spontaniczności. Ta forma aktywności przynosi niewymierne korzyści nie tylko dla naszego organizmu, pięknej i harmonijnej sylwetki, ale jednocześnie inspiruje i energetyzuje!

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych KreatoR, zainspirowane i wierzące w niezwykłą moc tańca, już po raz trzeci organizuje święto tańca pod nazwą Taniec nie zna granic w ramach projektu „Letnie spotkania z tańcem”. Celem projektu jest upowszechnienie kultury tańca wśród mieszkańców naszego regionu  i zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dotychczas w ciągu dwóch edycji festiwalu utworzono  10 grup z różnych rodzajów tańca dla 250 uczestników!!!

W związku z dużym zainteresowaniem naszym projektem, w tegorocznej edycji poszerzyliśmy ofertę o  dodatkowe tańce. Utworzono 6 grup warsztatowych:

 • salsa w parach,
 • latino solo dla Pań, 
 • dancehall
 • hip hop, 
 • discofox,
 • jazz,


Całkowity koszt warsztatów dla jednej osoby to kwota 25 zł. Warsztaty taneczne odbywać będą się w siedzibie Szkoły Tańca Movimento (ul. Szeroka 26, 44-240 Żory). Zainteresowani mogą zapisać się na warsztaty: poprzez stronę internetową www.taniecnieznagranic.com.pl bądź bezpośrednio w Szkole Tańca Movimento. Rejestracja trwa przez cały lipiec.  UWAGA OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC ! 

Ponadto będzie można usłyszeć nas podczas cotygodniowych audycji radiowych poświęconych tematyce tańca w Radiu Żory. Już dziś zapraszamy na dwudniową FIESTĘ będącą podsumowaniem projektu  odbywająca się w dniach 31.08.2012 i 1.09.2012, podczas której wystąpią:

● 31.08.2012 – koncert „Hawana Dreams & Jose Torres” , występy taneczne, konkursy, animacje, salsoteka – miejsce:  żorski rynek
● 01.09.2012 – koncert „Kablem Owinięci”, WARSZTATownia, animacje, konkursy i impreza taneczna – miejsce: Miasteczko Twinpigs

Więcej informacji na stronie internetowej www.taniecnieznagranic.com.pl oraz fun page https://www.facebook.com/TaniecNieZnaGranic

 • Organizatorzy: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych KreatoR oraz Szkoła Tańca MOVIMENTO.
 • Kontakt: kom. 721 319 086 lub [email protected]
 • Projekt  współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory.

Taniec nie zna granicMiejscowość: Żory
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
 1. Taniec nie zna granic 2013: Friday, FriAMCESTAugust_August+0200RAugAMCEST
 2. Letnie Spotkania z Tańcem 5: Friday, FriAMCESTAugust_August+0200RAugAMCEST
 3. WARSZTATownia: Saturday, SatPMCESTSeptember_September+0200RSepPMCEST