Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Salsa Spring Break 2013


  • Rozpoczęcie: 1 marca 2013, o godzinie 18:00

  • Zakończenie: 3 marca 2013, o godzinie 23:59


Salsa Spring Break to event kultowy. Jeśli kochasz mambo, synkopowane shines, fotworki z afro body movementem to Twój żywioł. Z imprez wychodzisz ostatni i idziesz prosto na afterparty, na warsztatach dajesz z siebie 120%.

Salsa Spring Break to jest to, czego potrzebujesz! Wszytko w jednym miejscu na Powiślu - oddalonym o 5 min od centrum - miejscu gdzie młodzi twórczy ludzie znajdują przestrzeń dla siebie. Wbij się w kameralną atmosferę, miej artystów na wyciągnięcie dłoni, ciesz się ekskluzywnymi warsztatami. 

Jeśli imię Leon Rose jeszcze nic Ci nie mówi, koniecznie zapisz się już dziś i poznaj tego fenomenalnego tancerza. Odwiedzi nas wraz ze swoją grupą która obecnie współtworzy z Matthieu Ferret'em (ex Majusee) i Dotty Ujszaszi. Drugim zaproszonym artystą jest jedyny i niepowtarzalny Falco Benalcazar! Ci, którzy pamiętają go z poprzednich edycji WSF na pewno pamiętają jego szalone oblicze.

Dwaj wybitni tancerze, dwa charakterystyczne style, dwa oblicza salsy. Jedna lokalizacja - jeden wybór! Zapisz się już dziś!

SSB 2013

www.SalsaSpringBreak.pl

Dołącz do wydarzenia na FB:https://www.facebook.com/events/408525719221487/?ref=ts&fref=tsLokalizacja: Salsa Libre
Miejscowość: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Wygraj Party Pass na Salsa Spring Break
  2. Combo Latino w Klubie Remont: Thursday, ThuPMCETFebruary_February+0100RFebPMCET
  3. Salsa Spring Break: Friday, FriPMCETMarch_March+0100RMarPMCET