Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Crystal Salsa Festival IV


  • Rozpoczęcie: 1 października 2010, o godzinie 06:00

  • Zakończenie: 3 października 2010, o godzinie 23:00


Salsa pod ziemią!!!

Crystal Salsa Festival - salsuetkaJuż po raz czwarty zapraszamy Was na festiwal salsy do sal położonych 125 metrów w głębi naszego globu, mrocznych i tajemniczych niczym królestwo Hadesu, lecz zarazem pełnych magii i przyprawiających o dreszcz podniecenia. Otoczeni tysiącem kryształków poczujecie się jak w baśni, a gorące latynoskie rytmy i Wasz taniec, dopełnią całości scenerii! Festiwal odbędzie się w dniach 01-03 października 2010 r. w Kopalni Soli w Wieliczce (Kraków)

Czekają na Was aż 3 spektakle taneczne z udziałem światowych gwiazd, między innymi po raz pierwszy w Polsce MEGA Gwiazda na salsowej scenie: Frankie Martinez & ABAKUA Dance Company prosto z Nowego Jorku w spektaklu na rozpoczęcie festiwalu w dniu 01.10.2010r.

Fantastyczni instruktorzy z całego świata, salsoteki w kryształowej Sali Kopalni, przy muzyce Dj Henry Knowles`a oraz Olity & Piotra. Przyjedź do nas i pozwól zapanować ciału nad własnym rozumem! Razem z nami weź udział w niezapomnianej tanecznej przygodzie, która już dawno została ogłoszona wydarzeniu roku!

Pamiętaj!!! Crystal Salsa Party to wydarzenie bez precedensu!!! NIE MOŻESZ GO PRZEGAPIĆ!!!Miejscowość: Wieliczka
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Warsztaty Zouk w Gdyni: Saturday, SatAMCETJanuary_January+0100RJanAMCET
  2. Kizomba Weekend: Thursday, ThuPMCESTOctober_October+0200ROctPMCEST
  3. Rueda Rekord: Saturday, SatPMCESTJuly_July+0200RJulPMCEST