Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Afrocuban Weekend w Salsa Libre dodano: 10-01-2012

Salsa LibreEnergetyczna timba, pulsujące guaguancó, nowojorskie mambo - esencja wszystkiego, co najlepsze w gorących, latynoskich rytmach już w styczniu w warszawskim Studio Tańca Salsa Libre w czasie tanecznych warsztatów Afrocuban Weekend 2012. Na roztańczonych Warszawiaków czekają 3 dni warsztatów stylu kubańskiego i nowojorskiego oraz 2 imprezy z pokazami tancerzy z całego świata. Gwiazdą tegorocznej edycji Afrocuban Weekend jest kubańsko-dominikański duet Kiki i Edwar z formacji Black Energy.

W programie warsztatów zaplanowano naukę egzotycznej pachangi, orishas, a także salsa suelta, casino, ruedy czy rumby. Dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z salsą znajdą dla siebie dedykowany blok zajęć od podstaw. Obok charyzmatycznych instruktorów Black Energy w świat salsy wprowadzi również studio tańca Viva Cuba, Timbaila, Dancers.pl, e-Salsa oraz Ania "Rumbera" Zając.


Wieczorami parkiet do czerwoności rozgrzeją pokazy zaproszonych gwiazd z polski i zagranicy. Wspólna zabawa i animacje do rana w rytmach mambo, chachacha, timby, rumby zapewnią DJ Oso Blanco, Tresorman i Havanaudio.

Szczegółowy program Afrocuban Weekend.Gdzie: Gdzie: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Zoukowe warsztaty z Pastym w SalsaLibre
  2. Dni Otwarte w Salsa Libre
  3. Warszawa: HoliDance 2011 w Salsa Libre
Gdzie: Źródło: Salsa Libre
Gdzie: Popularność:
5

Wyraź swoją opinię!