Taneczny pokład zabiegowy - Stena Spirit

Stateczek - Stena LineStena Spirit zyskał nazwę w wyniku konkursu, na który przyszło prawie 14000 zgłoszeń. Oficjalnie nazwę otrzymał 1 lipca 2011, a jego matką chrzestną jest Anna Przybylska, znana aktorka, pochodząca z Gdyni.

Wygodna podróż, dużo rozrywki, SPA z widokiem na pełne morze, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie – to będzie niezapomniana morska przygoda! Szeroki wybór kabin, nowoczesne SPA, zapierający dech w piersiach widok i bogactwo smaków w naszych restauracjach.  To wszystko czeka Ciebie na statku.

Do przekroczenia granicy niezbędny jest paszport lub dowód osobisty. Dzieci muszą posiadać własny paszport lub tymczasowy dowód osobisty.

W Gdyni pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy najpóźniej 60 minut przed wypłynięciem. Odprawa pasażerów  pieszych odbywa się w budynku terminalu na parterze. Przed odprawą prosimy o zgłoszenie się do kas po odbiór kart pokładowych.

Sprzątanie kabin rozpoczyna się 1,5 godz. przed planowanym przypłynięciem. Prosimy o udostępnienie kabin w celu sprzątania najpoźniej na 1 godz. przed dopłynięciem do portu. Spakowany bagaż można zostawić w kabinie, ale na 30 min. przed dopłynięciem prosimy o zabranie go z kabiny.

Jak dotrzeć na terminal z centrum Gdyni?

Adres:
Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia, Polska

Samochodem: Trasa Kwiatkowskiego łączy Port z Obwodnicą Trójmiasta i autostradą A1. Prosimy kierować się znakami drogowymi z oznaczeniem Karlskrona

Autobusem
: Bezpośrednie połączenie terminalu z dworcem PKP Gdynia Główna zapewnia linia 570. Początek trasy znajduje się na  Placu Konstytucji (przy Banku PKO BP), a kończy pod Terminalem Stena Line.
Przejazd w jedną stronę kosztuje 3,80 zł. Bilet na przejazd można kupić u kierowcy.

Alternatywnie dojazd dostępny jest z przystanku autobusowego przy ul. Jana z Kolna (obok gdyńskiej hali targowej). Należy wybrać linię nr 150, 125 lub 105.
Do autobusów 105 i 125 można również wsiąść na przystanku, obok dworca PKP Gdynia Główna, przy ul. Morskiej.
Rozkład jazdy autobusów można sprawdzić na stronie www.zkmgdynia.pl

 

Dodatkowe informacje

Przechowalnia bagażu
Dostępna jest w formie skrytek (płatnosć monetami w PLN lub SEK)

Bar
Najbliższy bar dostępny jest w  budynku Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego lub w  biurowcu Portu Gdynia (oznaczony zieloną strzałką). Najbliższy  McDonald's zlokalizowany jest na ulicy Morskiej. 

Stacja benzynowa
W najbliższej odległości od Terminalu: Lotos, Neste, Statoil

Bankomat

Najbliższe bankomaty  znajdują się na ul. admirała Józefa Unruga, około 200 metrów od Terminalu

Parking
Przy Terminalu znajduje się parking wolny i bezpłatny. Najbliższy strzeżony  dostępny jest tuż obok, na ul. Kontenerowej 44 (oznaczony zieloną strzałką). Telefon: +48  693350347

Rzeczy zagubione
Można je odzyskać w recepcji na promie lub na Terminalu (jeśli zostaną znalezione przez personel promu)