Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Zoukowa Majówka z Salsa Libre


  • Rozpoczęcie: 7 maja 2011, o godzinie 11:30

  • Zakończenie: 8 maja 2011, o godzinie 14:00


Zouk LibreFala nowego tańca podbija polskie parkiety taneczne! Zouk jest techniką brazylijską, opartą na lambadzie, znaną wszystkim dzięki hitowi Kaomy z 1988 r. Od tamtej pory zouk rozwija się i aktualnie jest na topie  najchętniej wykonywanych technik tanecznych. Serce Europy Zachodniej należy już do zouka, czy Polska również dołączy do pasjonatów tego tańca? W dniach 7-8 maja 2011 Alternatywne Studio Tańca i Klub Muzyczny Salsa Libre stwarza kolejną możliwość posmakowania nowej formy tańca w czasie warsztatów tanecznych Zouk Libre.

Tańcząc zouka, para wykonuje dużą ilość ilość obrotów przy stosunkowo wolnej muzyce. Charakterystyczna jest praca ramion i bioder, a także krążenia głowy partnerki. Zouk jest dzięki temu postrzegany jako taniec zmysłowy i hipnotyzujący. Technika nie wymaga wyjątkowej sprawności fizycznej, jednocześnie znacząco wpływa na pogłębienie świadomości i elastyczności ciała.

Salsa Libre zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztatach Zouk Libre. Warsztaty w sobotę poprowadzą Ania Chagowska i Rafał Krakowiak, którzy wprowadzą Was w świat zouka. W sobotę osoby początkujące będą miały okazje do zapoznania się się z zoukiem. Szczegółowy grafik warsztatów Zouk Libre wraz z opisem techniki dostępny jest na stronie organizatora.

Więcej informacji:

  • Sylwia Orczykowska, [email protected], kom. + 48 + 48 667 004 600
  • Salsa Libre, ul. Solec 38, 00-394 Warszawa, www.SalsaLibre.pl

 Lokalizacja: Salsa Libre
Miejscowość: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. I Zouk Libre Festival w Warszawie: Friday, FriPMCETJanuary_January+0100RJanPMCET
  2. Sensual Weekend w Salsa Libre: Saturday, SatAMCETFebruary_February+0100RFebAMCET
  3. Holi Dance 2012: Sunday, SunAMCESTJuly_July+0200RJulAMCEST