Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Angolamente sensual 2


  • Rozpoczęcie: 21 października 2011, o godzinie 21:00

  • Zakończenie: 23 października 2011, o godzinie 23:59


Angolamente sensual 2Angolamente sensual 2 to weekend z kulturą angolańską i niepowtarzalna okazja aby zapoznać się z dwoma najpopularniejszymi stylami muzycznymi i tanecznymi pochodzącymi z Angoli. Podczas warsztatów tanecznych będziemy mieli okazję poznać bliżej zmysłową kizombę, która już od wielu lat podbija europejskie kluby, oraz frywolną sembę, której spontaniczność i energia nie pozwoli nikomu zejść z parkietu. Ważną część tych warsztatów stanowią zajęcia z techniki prowadzenia w parze jak i ze stylingu. Nie zabraknie również trików tanecznych, które niewątpliwie urozmaicają taniec.

Piątkową imprezę rozpoczniemy od mini warsztatu tanecznego - wprowadzenie do semby - prowadzonego przez instruktorów Angolamente sensual, uczących tańca w pierwszej w Portugalii szkole tańców afrykańskich i latynoamerykańskich, Sabor Latino. Pedro Borges wraz z partnerka Lisą Dunke mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca, występują również na licznych międzynarodowych kongresach i festiwalach afro/latino, podczas których zarażają swoich studentów pasją i pozytywną energią. Podczas sobotniej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć pokaz Pedro Borgesa i Lisy Dunke.

Wszystkie trzy imprezy festiwalowe poprowadzi Dj Babacar, obecnie rezydent klubu Muevete w Porto, który z muzyką angolańską związany jest od dawna i ma na swoim koncie liczne imprezy angolańskie między innymi w Paryżu, Londynie, Lizbonie, Madrycie czy Barcelonie. Jego szeroka znajomość rytmów muzycznych z Ameryki Południowej oraz Afryki jak również zdolności taneczne zapewniają udaną zabawę przez całą noc. Podczas imprez na pewno nie zabraknie tradycyjnej semby, zmysłowej kizomby, romantycznego zouka, namiętnej tarraxinhi,elektryzującego kuduro jak również animacji tanecznej - dança da familia

Tego nie można przegapić! Trzeba tam być i na własnej skórze poczuć czym dokładnie jest Angolamente Sensual.

Angolamente sensual 2 - program

Wszystkie warsztaty taneczne oraz imprezy odbędą się w Salsa Factory.Lokalizacja: Studio Salsa Factory
Miejscowość: Warszawa
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Angolamente Sensual: Friday, FriPMCESTOctober_October+0200ROctPMCEST
  2. Sensual Weekend w Salsa Libre: Saturday, SatAMCETFebruary_February+0100RFebAMCET
  3. I Zouk Libre Festival w Warszawie: Friday, FriPMCETJanuary_January+0100RJanPMCET