Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Wroclaw Salsa Festival


  • Rozpoczęcie: 16 lutego 2012, o godzinie 18:00

  • Zakończenie: 19 lutego 2012, o godzinie 23:00


Ostatnia edycja Wrocław Salsa Festival okazała się być wielkim sukcesem, a na 5. rocznicę wydarzenia, która odbędzie się w dniach 16-19.02.2012, Riccardo przygotował dla Was niezwykłą niespodziankę i nowy, wspaniały program!

Universo Salsero Dance Company ’ i ‘Fly Dance Academy’ mają zaszczyt zapowiedzieć Wam, że reprezentacja najsłynniejszego salsowego zespołu na świecie, Tropical Gem z Włoch będzie na V Wrocław Salsa Festival!
Kolejne rewelacje to: Jazzy and Basia z Oslo, Tamambo z UK oraz Lisandra z Niemiec, Mouaze z Francji.
Angelo Rito z Włoch (obecnie mieszkający w Nowym Yorku), były tancerz “Fogorate Dance Project” – zespołu Juana Matosa, występujący niegdyś także w “Eddie Torres Dancers” w Nowym Jorku oraz biorący udział w III Wrocław Salsa Festival, pojawi się ponownie na naszym wydarzeniu i zaprezentuje nowy show wspólnie z Simone Capuani (Włochy).

Wszyscy artyści z Kuby, którzy brali udział w ostatniej edycji, potwierdzili swoją obecność: Wilmer Najarro and Maria Moreno, Jorge Camaguey, Osbanis Tejeda y Anneta Kepka, jak również inny artyści z Polski... ponownie będziemy mieć prawdzią bombę salsy kubańskiej!

Clau i Luke, polska para, która otrzymała prawdziwą owację na stojąco za swój pokaz tańca współczesnego podczas ostatniej edycji festiwalu, także potwierdziła swój udział.

José i Daniela (Kizomba DK), po raz pierwszy we Wrocławiu, poprowadzą warsztaty z kizomby na naszym festiwalu.

Lokalizacja imprezy będzie miała w sumie więcej niż 500m2 do tańczenia bachaty, kizomby i reggaetonu. Główna sala będzie przeznaczona na salsę. Gwarantujemy najlepszą muzykę do salsy liniowej i kubańskiej, którą zagrają dj'e z Włoch, Szwajcarii i Holandii!

III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Choreografii – trzecia edycja dobrze znanego konkursu choreografii, do którego eliminacje odbędą się w 6 polskich miastach a finał, tak jak w zeszłym roku, będzie miał miejsce na piątkowej imprezie.
Pierwsza nagroda: puchar oraz 800 zł, a także full passy dla wszystkich tancerzy na Roma Salsa Festival 2012. Zdobywcy 2. i 3. miejsca otrzymają full passy na inne międzynarodowe festiwale w Europie.

50 godzin zajęć na wszystkich poziomach i stylach salsy, ale  będą również afro, rumba, son cubano, reggaerton, rueda de casino, latin jazz, pachanga, bachata i kizomba!

Full passy są teraz dostępne w specjalnej cenie 340 zł. Pośpieszcie się, by kupić bilety, bo 09.01.2012 cena będzie podniesiona! Pamiętajcie, że rejestracja nie jest ważna bez wpłacenia pieniędzy. Możecie skorzystać z przelewu bankowego lub opłacić karnet przez paypal. Więcej szczegółów w zakładce „rejestracja”.

Początkujący mogą kupić specjalny full pass, w który wliczony są wszystkie imprezy i wszystkie lekcje na pierwszym poziomie, które będą odbywać się w jednej sali.

Baw się z nami na niezapomnianym weekendzie salsy w jednym z najbardziej artystycznych
i pięknych miast w środkowo-wschodniej Europie!

Więcej info na stronie organizatora: http://www.wroclawsalsafestival.com/pl/index.htmlMiejscowość: Wrocław
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. III Wrocław Salsa Festival: Friday, FriPMCETFebruary_February+0100RFebPMCET
  2. Wrocław Salsa Festival: Thursday, ThuPMCETFebruary_February+0100RFebPMCET
  3. IV Summer Bachata Festival: Thursday, ThuPMCESTJune_June+0200RJunPMCEST