Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Wrocław Salsa Festival


  • Rozpoczęcie: 17 lutego 2011, o godzinie 19:00

  • Zakończenie: 20 lutego 2011, o godzinie 23:00


Międzynarodowa grupa taneczna ‘Universo Salsero’ i ‘Fly Dance Academy’ ma zaszczyt ogłosić  czwartą edycję Wrocław Salsa Festival, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 17-20 luty 2011 roku.

40 godzin zajęć na różnych poziomach zaawansowania. Wszystkie odmiany salsy, a także afro, rumba, son, reggaeton, rueda de casino, latin jazz, pachanga... po raz pierwszy zapraszamy na zajęcia kizomby. Oczywiście nie możesz przegapić zajęć bachaty z Riccardo - organizatorem zarówno tej imprezy, jak i festiwalu "Universo Salsero Bachata Weekend".

Osoby początkujące mogą wykupić specjalną kartę wstępu, zawierającą wejściówki na wszystkie imprezy i zajęcia ze swojego poziomu, które odbywają się zawsze w tym samym miejscu.

Podobnie, jak w zeszłym roku, cztery imprezy przeplatane będą wspaniałymi pokazami, ale tym razem w nowym miejscu. Ponad 500m2 miejsca do tańca oraz druga sala, którą zawładnie bachata, kizomba i reggaeton (gdzie after party odbędzie się w sobotę). Na głównym parkiecie królować będą wszystkie odmiany salsy, zarówno dla tancerzy kubany jak i linii. Nareszcie żadnych podziałów! Zaproszeni Dj'e z Polski i innych krajów grać będą dla nas świetną muzykę! Gość specjalny Dj Ezio z Włoch (Roma Salsa Festiwal), który stworzył na zeszłorocznej imprezie pożegnalnej coś niesamowitego i nierealnego - połączył w tańcu nauczycieli i uczniów, tancerzy cubany, New York Style i L.A., również w tym roku zapewni wszystkim mnóstwo wspaniałej zabawy przez całą noc!Miejscowość: Wrocław
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. Wroclaw Salsa Festival: Thursday, ThuPMCETFebruary_February+0100RFebPMCET
  2. IV Summer Bachata Festival: Thursday, ThuPMCESTJune_June+0200RJunPMCEST
  3. III Summer Bachata Festival: Thursday, ThuPMCESTJuly_July+0200RJulPMCEST