Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: Baila Baila Festival


  • Rozpoczęcie: 14 września 2013, o godzinie 14:00

  • Zakończenie: 15 września 2013, o godzinie 23:59


Baila Baila Festival - plakatPrzed nami pierwsza edycja jednego z najbardziej klimatycznych i gorących wydarzeń na zakończenie lata 2013 roku, które będą mieć miejsce w samym centrum Kielc !

Rozpoczynamy zapisy na Baila Baila Festival, który odbędzie się w dniach 14-15 września 2013 roku w BEST WESTERN Grand Hotel w Kielcach. Uczestnikiem może być każdy! Wystarczy przesłać do nas odpowiednie zgłoszenie wraz z opłatą rejestracyjną, która wynosi jedyne 50 zł i umożliwia uczestnictwo w dowolnej liczbie warsztatów oraz wstęp na sobotnią imprezę i pokazy.

Czekają na Was dwudniowe, wielogodzinne warsztaty z najlepszymi instruktorami, premierowe pokazy i latynoskie szaleństwo podczas wieczornej imprezy. W tym roku wśród wielu stylów i technik na parkietach królować będą salsa, bachata, merengue !

Zapraszamy wielbicieli kubańskiego klimatu, fanów mambo, bachatowych zapaleńców, wszystkich tych, którzy kochają taniec i pragną rozwijać swoje umiejętności w doborowym towarzystwie. Naszym celem jest pełna integracja muzyczna i taneczna! Z radością przywitamy również wszystkich tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego i po prostu postawić swój pierwszy krok.

Gośćmi specjalnymi Festiwalu są Jasmina i Antonio Berardi – wielokrotni Mistrzowie Świata i Europy Międzynarodowej Organizacji Tańca w Tańcach Par.

Doskonała okazja na zakończenie lata 2013 – zarezerwuj termin i zgłoś swoją obecność!
Baw się razem z nami podczas I edycji Baila Baila Festival!

Baila Baila FestivalMiejscowość: Kielce
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. I Zouk Libre Festival w Warszawie: Friday, FriPMCETJanuary_January+0100RJanPMCET
  2. 2nd Royal Zouk & Kizomba Festival : Friday, FriPMCESTSeptember_September+0200RSepPMCEST
  3. Cubanacan - wyprawa rowerowa na Kubę: Sunday, SunAMCETNovember_November+0100RNovAMCET