Polecamy:

Sklep dla salsero i tancerki

Wydarzenie: III Summer Bachata Festival


  • Rozpoczęcie: 28 lipca 2011, o godzinie 17:00

  • Zakończenie: 31 lipca 2011, o godzinie 23:00


Zaczęło się jako “Universo Salsero Bachata Weekend”, a teraz zmieniło nazwę na “Summer Bachata Festival” prawdziwie międzynarodowe, niesamowite, romantyczne i spektakularne wydarzenie związane z bachatą, organizowane przez Riccardo oraz jego grupę Universo Salsero.

Od pierwszej edycji festiwal odniósł wielki sukces, ale podczas kolejnych stawał się co raz lepszy, większy i bardziej międzynarodowy (odwiedzają nas goście z całej Europy).

Imprezy rozplanowane są na dużej przestrzeni (jedna duża sala dla salsy i bachaty, a na drugiej kizomba i zouk). Oprócz tego, jak zawsze wspaniale taneczne gwiazdy, ekscytujący program (w tym ekskluzywna impreza
na statku – jak w ubiegłym roku), a dodatkowo po raz drugi: “BACHATA STARS POLSKA” – ogólnokrajowy konkurs bachaty, uznawany za kwalifikacje do pierwszego europejskiego konkursu salsy, który odbędzie się we wrześniu w Hiszpanii, czyli “BACHATA STARS EUROPE” – wydarzenia organizowanego przez Korke i Judith.

Cztery imprezy (konkurs i międzynarodowe show w piątek, a także międzynarodowe pokazy w sobotę i niedzielę), a do tego impreza na statku, dwa dni warsztatów bachaty (dominikana, italian style, k-style, modern, sensual, fusion) bachatango, rueda de bachata, salsa, kizomba, zouk, reggaeton, dancehall,
styling…Miejscowość: Wrocław
Warto zobaczyć Przeczytaj również:
  1. IV Summer Bachata Festival: Thursday, ThuPMCESTJune_June+0200RJunPMCEST
  2. Wroclaw Salsa Festival: Thursday, ThuPMCETFebruary_February+0100RFebPMCET
  3. Wrocław Salsa Festival: Thursday, ThuPMCETFebruary_February+0100RFebPMCET